Formularz zamówienia Lumify

Wypełnij formularz a nasi sprzedawcy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin. W przypadku pytań zadzwoń: +48 22 5710020

* pola wymagane

Wszystkie informacje zawarte w niniejszym formularzu i przesłanie wypełnionego formularza nie stanowi złożenia oferty zawarcia umowy przez Philips Polska sp. z o.o. w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego ani zaproszenia do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 i nast. Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy sprzedaży oznaczonego sprzętu wymaga potwierdzenia na piśmie lub w innej formie przewidzianej prawem wszystkich warunków sprzedaży oraz akceptacji przez Kupującego Ogólnych Warunków Sprzedaży Philips Polska sp. z o.o.

Przyjmujemy do wiadomości, że spółka Philips sp. z o. o. jest administratorem naszych danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r Nr 101, poz. 926 ze zm.). Niniejszym wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółce De Lage Landen Leasing Polska S.A., Cargobull Finance sp. z o.o., AGCO Finance Sp. z o.o., De Lage Landen International B.V. oraz inne podmioty z grupy kapitałowej Coöperatieve Rabobank U.A. (Rabobank) dalej „Finansujący” w celu przekazania informacji niezbędnych do realizacji umowy finasowania. Wyrażamy zgodę na przetwarzanie przez Spółkę naszych danych osobowych znajdujących się m.in. na dokumentach tożsamości (ew. innych dokumentach ułatwiających identyfikację) oraz przekazywanie ich Finansującemu w celu przekazania informacji niezbędnych do realizacji umowy finasowania. Przyjmujemy do wiadomości, że przysługuje nam prawo dostępu do naszych danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Address Information

Please complete your address information.

* Required fields

Follow up Information

Please specify the follow up and answers you wish to receive.

* Required fields

Training Information

Please select your preferred and alternate dates and locations. If you have any dietary preferences please let us know.

Dziękujemy

Twoje zamówienie zostało przyjęte. Nasz przedstawiciel skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Dziękujemy za czas poświęcony na kontakt z nami.